Szukaj

Zostań partnerem Aqara

Od samego początku Aqara była w pełni zaangażowana w sukces naszych partnerów handlowych dzięki wiodącym na rynku zintegrowanym rozwiązaniom inteligentnego domu. 

Dla czego warto zostać partnerem?

Wsparcie marketingowe

Gotowe materiały marketingowe, profesjonalne grafiki, zdjęci, filmy do wykorzystania, info o nowościach.

Zwroty rotacyjne

Masz problem ze sprzedażą danego sortu? Wymienimy go na inny, który szybko sprzedasz. 

Wsparcie naszych ekspertów

Pomoc w zawansowanej konfiguracji, doborze urządzeń, szkolenia produktowe / z konfiguracji. 

Wsparcie doradców

Szybki czas odpowiedzi, obsługa w wielu językach. 

Szeroki asortyment

Zamawiasz więcej od jednego partnera i oszczędzaj czas. 

Gwarancja i serwis pogwarancyjny

Wszystkie produkty Aqara objęte gwarancją. Również nasi specjaliści naprawią towar nie pochodzący z naszej dystrybucji, szybko i solidnie.

Szybka integracja XML / CSV

Zalicytuj błyskawicznie nasze produkty na swojej stronie i dzięki bezproblemowej integracji. W razie potrzeby nasi programiści pomogą Ci się zintegrować - pobierz przykładowy xml.

Program dla instalatorów

Aqara jest jednym z wiodących dostawców inteligentnych domów. Zależy nam na dostarczaniu usług i wsparcia na najwyższym poziomie naszym klientom, dlatego też poszukujemy profesjonalnych instalatorów, którzy pomogą klientom w instalacji i konfiguracji produktów Aqara, oraz integratorów, aby zapewnić klientom rozwiązania o wartości dodanej. Dołącz do sieci Aqara już teraz, aby wznieść swój biznes na wyższy poziom.

Duże firmy i klienci niestandardowi

Jako wiodący dostawca rozwiązań dla inteligentnego domu, Aqara ma doświadczenie we współpracy z gigantycznymi firmami z branży inteligentnych domów, takimi jak Apple, Samsung, Google, LG i tak dalej. Aqara może zapewnić kompleksowe rozwiązania operatorom telekomunikacyjnym, firmom IT, firmom elektronicznym i innym kluczowym klientom, aby pomóc im w budowaniu lub rozwijaniu działalności w zakresie inteligentnych domów. Rozwiązaniem będzie kompleksowa usługa obejmująca platformę chmurową, pakiet SDK aplikacji i sprzęt zaprojektowany przez Aqara.

Program autoryzowanych sprzedawców i sprzedawców detalicznych Aqara

Od samego początku Aqara była w pełni zaangażowana w sukces naszych partnerów handlowych dzięki wiodącym na rynku zintegrowanym rozwiązaniom inteligentnego domu. Celem Programu Autoryzowanych Sprzedawców i Detalistów Aqara jest wspieranie Resellerów i detalistów, którzy koncentrują się na rozwoju biznesu Aqara i utrzymaniu wartości marki Aqara.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i nasz opienuk handlowy odpowie na twoje pytania w najkrótszym czasie.

Dane do kontaktu

Adres siedziby firmy