Szukaj

Marka Aqara została założona w 2016 roku. Nazwa „Aqara” pochodzi od łacińskich słów „acutulus” (inteligentny) i „ara” (dom). Wizją firmy Aqara jest dostarczanie klientom kompleksowych produktów i rozwiązań inteligentnego domu, które są pięknie zaprojektowane, przystępne cenowo i łatwe w użyciu.

Aqara jest zaangażowana w dostarczanie klientom energooszczędnych rozwiązań, a nasze produkty charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem energii. Nasz projekty są proste i eleganckie, a za nimi podąża filozofia projektowania „mniej znaczy więcej”. Aby obsłużyć jak najwięcej klientów, produkty Aqara obsługują wszystkie główne platformy, w tym Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa i Mi Home.

Od 2017 r. Aqara otworzyła na całym świecie ponad czterysta sklepów 4S „Aqara Home”, aby zapewnić bardziej spersonalizowane rozwiązania inteligentnego domu. W 2019 roku Aqara weszła na rynek amerykański. Obecnie urządzenia internetowe Aqary obejmują 192 kraje i regiony, obsługując ponad 2 miliony klientów.

Aqara nadal rozszerza swoją globalną obecność w Stanach Zjednoczonych, UE, Rosji, Chinach itp. i dąży do wprowadzenia technologii inteligentnego domu do każdego gospodarstwa domowego na całym świecie.

Pełna kompatybilność i integracja

Produkty Aqara są zintegrowane z głównymi platformami innych firm

Produkty przemyślane i pięknie zaprojektowane

Wielokrotnie nagradzane projekty Aqary są proste i eleganckie. Zostały stworzone, aby wtopić się w styl każdego domu.

Łatwa instalacja

Instalacja na zasadzie „zrób to sam” nie wymaga żadnych narzędzi do konfiguracji. Ułatwia konserwację i dostosowywanie inteligentnego domu do własnych potrzeb.

Kompleksowy ekosystem inteligentnego domu

Obszerna oferta obejmuje ponad 100 połączonych produktów i jest zintegrowana z wieloma systemami zapewniając nieskończone sposoby na bezproblemową automatyzację domu

Nasze znagrody